KRZESZYCE Takiego Dnia Dziecka jeszcze nie było!

muszkowoMagia bycia dzieckiem

Przy cudownej pogodzie odbył się Dzień Dziecka w Muszkowie. Organizatorem spotkania był sołtys wraz z Radą Sołecką oraz Gminną Biblioteką Publiczną filią w Muszkowie, współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszycach

Swoją obecnością zaszczycił nas wójt Stanisław Peczkajtis oraz jego zastępca Irena Szpulak.
Uczestnicy przybyli liczną grupą. Imprezę prowadzili Grzegorz Zawadzki (dyrektor GOK w Krzeszycach) oraz Adam Jóźwik, którzy zapraszali dzieci i młodzież do wspólnego śpiewania, tańczenia, oraz do licznych konkursów z nagrodami. Dzieci mogły korzystać również z innych atrakcji rozstawionych na zielonej płycie parku wiejskiego.
Każde dziecko mogło dowoli częstować się watą cukrową czy popcornem, były również lody, cukierki oraz napoje i truskawki ufundowane przez wójta gminy Krzeszyce. Na rodziców czekało pyszne ciasto, kawa, herbata oraz kiełbaski z grilla.
W czasie imprezy amatorska grupa teatralna ,,PAJACYK’’ przedstawiła inscenizację dla rodziców pt. ,,Dla mamy i taty na wesoło”, która była podziękowaniem od dzieci dla rodziców za cały trud, jaki wkładają w ich wychowanie.
Został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny ogłoszony przez bibliotekę pt. ,,Jan Paweł II w oczach dzieci i młodzieży”. Zapraszamy do obejrzenia wystawy w filii biblioteki w Muszkowie.
Dzień Dziecka w Muszkowie miał w sobie wyjątkowy czar. W tym dniu każdy, niezależnie od wieku, choć na chwilę stał się dzieckiem. Duzi na równi z małymi śmiali i bawili się, dając upust energii. Szkoda tylko, że czas tak szybko płynął.
Za pomoc finansową i rzeczową, dzięki której możliwe było zorganizowanie tak ważnego wydarzenia dla naszych dzieci, wdzięczni, na Wasze ręce składamy gorące i serdeczne podziękowania.
EWELINA NIEMCZYN