SŁUBICE Siatkarski turniej dla pracowników oświaty

siataSportowa rywalizacja

W tym roku tradycyjny turniej siatkówki dla pracowników oświaty zorganizowany zostały z okazji 110-lecia Związku Nauczycielstwa Polskiego i 70-lecia jego działalności na Ziemi Słubickiej

Zawodnicy walczyli o specjalny puchar ufundowany przez prezesa oddziału ZNP w Słubicach Weronikę Bursztynowicz, która, witając wszystkich gości, otworzyła doroczny turniej.
W tym roku wzięło w nim udział siedem drużyn, w tym: zespół kobiet z Ośna Lubuskiego, drużyna pań ZKS z Witnicy, drużyna pań „Prymulki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 ze Słubic, zespół Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Słubicach, drużyna Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej oraz zespół Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Pierwsze miejsce i puchar prezesa oddziału ZNP zdobyła drużyna Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, drugie miejsce zajął Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach, na trzecim miejscu turniej zakończyła drużyna pań z Ośna lubuskiego.
Turniej zakończył się spotkaniem integracyjnym przy bigosie.
Zawody przebiegały w koleżeńskiej, miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że ze za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie.
SŁAWOMIR DREWALSKI