GÓRZYCA Siłownie na świeżym powietrzu

siłownieNiech służą nam na lata

Siłownie mamy w Owczarach, Radówku i w Laskach

W Owczarach i Radówku można już ćwiczyć swą tężyznę na biegaczu, który wzmacnia mięśnie nóg i bioder, orbitreku, który wzmacnia mięśnie górnych i dolnych kończyn, a także na wahadle, które rozwija mięśnie brzucha, bioder oraz kończyn dolnych i górnych. Jest też twister , który wpływa korzystnie na stawy biodrowe.
Wykonawcą siłowni była firma STARMAX Marek Starczewski. Wartość prac wyniosła prawie 19.500 zł, a zleceniodawcą i płatnikiem było Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie HUMANITAS.
Z kolei w Laskach Lubuskich, prócz biegacza, orbitreku, wahadła i twistera zamontowano także wioślarza, który wzmacnia nogi i ramiona oraz prasę nożną, która rozwija mięśnie nóg i pasa.
Wykonawcą siłowni w Laskach Lubuskich była także firma STARMAX Marek Starczewski . Wartość prac wyniosła ponad 15.500 zł, a 80 proc. tej kwoty dofinansowano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów”.
Powstałe obiekty mają pełnić rolę miejsc spotkań i czynnego wypoczynku mieszkańców gminnych miejscowości. Zapraszamy więc do aktywnego korzystania z urządzeń mając nadzieję, że posłużą nam one długie lata (red.).