CYBINKA Turniej tenisa stołowego

cyb11Dominacja Białkowa

Zakończył się IX Gminny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince pod patronatem burmistrza Marka Kołodziejczyka

Tym razem w turnieju wzięło udział 29 osób. Najliczniej reprezentowany był Białków, który zdobył większość nagród. Nie zabrakło niespodzianek oraz bardzo wyrównanej walki. Wśród dziewcząt zwyciężyła Gabriela Gawryluk z Białkowa, druga była Agata Baran, także z Białkowa, a trzecia Aldona Nawojczyk z Grzmiącej.
Z kolei w kategorii chłopców do lat 13 najlepszy okazał się Nikodem Szafrański z Białkowa, drugi był Bartosz Kondratowicz z Drzeniowa, a trzeci Edward Mierzejewski, także z Białkowa.
W kategorii OPEN zwyciężył Piotr Leśnicki z Białkowa, drugi był Bartosz Niparko, a trzeci Krystian Goroch, wszyscy z Białkowa.
Najlepsi w swoich kategoriach zostali nagrodzeni wartościowymi nagrodami rzeczowymi, dyplomami oraz medalami. Wśród wszystkich uczestników został dodatkowo rozlosowany rower – szczęśliwcem okazał się Jakub Pasternak z Sądowa.
Sponsorami turnieju byli: sklep „MAGDA” – Kazimierz Radkiewicz, sklep „BENEFIT” – Grzegorz Samulski, Zakład Zegarmistrzowski „CZAS” – Krzysztof Portka, sklep „U BEATY” – Beata Łubek, F.H.U. Familly – Wanda i Michał Mazur, Nadleśnictwo Cybinka, a także „Handel materiałami budowlanymi” – Mrozowski Janusz. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy (red.).