RZEPIN Podsumowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

SONY DSCRekordowo pełne puszki

Burmistrz Sławomir Dudzis podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dzięki współpracy jednostek oświatowych, Miejskiego Domu Kultury, policjantów, leśniczych, Straży Granicznej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Izby Celnej i firmy Steinpol Central Services sp. z o.o., która przekazała meble na licytacje, Rzepin zebrał najwięcej pieniędzy w przeliczeniu na mieszkańca w naszym województwie, w ogólnej klasyfikacji gmina zajęła piąte miejsce w województwie.
Trzydziestu wolontariuszy z Rzepina, Kowalowa i Starościna kwestowało od wczesnych godzin porannych. Udało im się zebrać 11.206,37zł.
Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis wraz ze swoim zastępcą Krystianem Pastuszakiem i dyrektorem Miejskiego Domu Kultury Tomaszem Sidorkiewiczem złożyli serdeczne podziękowania instruktorom i opiekunom grup, którzy przygotowali program artystyczny. Wielkie podziękowania należą się także przedsiębiorcom, firmom, instytucjom i osobom prywatnym, które podarowały fanty na licytacje (red.).