RZEPIN Kolejny sukces orlików

rzep4Sportowa rywalizacja

W Rzepinie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików o puchar „Rzepinianki”. W rozgrywkach udział wzięły zespoły z Frankfurtu, Eisenhuttenstadt, Słubic, Międzyrzecza, Kostrzyna, Torzymia oraz dwie drużyny miejscowe

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których toczyły się pojedynki „każdy z każdym”. Po pierwszej fazie rozgrywek zespół Ilanki I zajął pierwsze miejsce w grupie, zaś zespół Ilanki II był w swojej grupie trzeci.
W dalszej fazie rozgrywek Ilanka I pokonała AMO Międzyrzecz 3:1, a w finale zespół nie dał szans rywalom z Kostrzyna i wygrał także 3:1. Drugi zespół Ilanki w walce o piąte miejsce nie sprostał drużynie z Toromy Torzym.
Po oficjalnych rozgrywkach odbył się mecz gwiazd, czyli najlepszych zawodników całego turnieju z zespołem Ilanki I. W drużynie gwiazd zagrał bramkarz Staś Grabowski oraz napastnik Jakub Jodłowski. Lepszą drużyną w tej konfrontacji został zespół gwiazd.
Wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju zostały wyróżnione pucharami oraz dyplomami, a każdy zawodnik otrzymał z rąk fundatora nagród Edwarda Kriwko, prezesa FACTORY sp. z o.o., pamiątkowy medal (red.).