POWIAT SULĘCIŃSKI Studniówka jest tylko jedna

barden7Niezapomniany bal

Składamy najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowaną postawę w nasze wychowanie i nauczanie. Dziękujemy za uświadomienie nam, że wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić – mówili do swoich nauczycieli maturzyści

W trakcie studniówki, która odbyła się 23 stycznia w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych, dyrektorowi szkoły list z podziękowaniem oraz kwiaty wręczyli autorzy listu. Podobne podziękowania z wiązankami kwiatów otrzymali: zastępca dyrektora szkoły Anita Pakulska i wychowawcy klas maturalnych – Joanna Piotrowska, Monika Hartman oraz Radosław Wójtowicz. Listowne podziękowania i kwiaty maturzyści przekazali także staroście Patrykowi Lewickiemu i burmistrzowi Dariuszowi Ejchartowi.
Uroczystego otwarcia studniówki dokonała dyrektor Grażyna Sobieraj, która przekazała maturzystom życzenia powodzenia podczas egzaminu dojrzałości.
Bal rozpoczęto Polonezem Ogińskiego, który mieli okazję zobaczyć rodzice uczniów, dziadkowie, rodzeństwo i znajomi.
– Z sentymentem wracam do swojej studniówki, którą obchodziłem kilka lat temu. Wierzę, że dzisiejsze wydarzenie i wieczór, na długie lata pozostanie w Waszej pamięci. Studniówka jest jedna i powtórzyć jej nie można. Przed Państwem sto dni do kolejnego przeżycia, którym jest matura. Życzę powodzenia w życiowym egzaminie, który oprócz zadowolenia, pozwoli Państwu na dalsze zdobywanie wiedzy w szkołach wyższych i uczelniach – mówił starosta Patryk Lewicki.
Dalsze obchody studniówkowego święta zostały przeniesione do restauracji Tawerna, znajdującej się w Ośrodku Kormoran. W luźniej atmosferze bawiono się do późnych godzin nocnych.
MACIEK BARDEN