SŁUBICE Szkolenia dla organizacji pozarządowych

adam1Sektor 3 Słubice: szkolimy!

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu słubickiego na szkolenia dotyczące różnych aspektów funkcjonowania – od zarządzania po promocję

Sektor 3 Słubice – Inkubator NGO mieści się w Słubickim Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. Piłsudskiego 3-4 w Słubicach, ale swoje działania prowadzi na terenie całego powiatu słubickiego. Działa od marca 2014 roku – Oferujemy przede wszystkim możliwość rozmowy z doradcami, specjalistami w różnych dziedzinach, związanych z aktywnością społeczną. Porad udzielają doświadczone księgowe, kadra zarządzająca organizacjami, informatycy, specjaliści ds. Public Relations – mówi Kamil Szlosek, opiekun Sektora 3. Wszystko po to, aby organizacje pozarządowe były bardziej profesjonalne, lepiej działały, pozyskiwały więcej środków, umiały je rozliczać.

Sektor 3 oferuje nie tylko szkolenia i pomoc doradców, ale również nieodpłatne użyczenie sali na spotkania, wypożyczenie sprzętu takiego jak rzutnik, ekran czy głośniki. Umożliwia również skorzystanie z komputera z dostępem do Internetu oraz drukarki (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu). A jeśli organizacja ma inne potrzeby? – Zapraszam, żeby przyjść, porozmawiać, postaramy się znaleźć rozwiązanie – mówi K. Szlosek. Oferta Sektora jest elastyczna, tematykę szkoleń i doradztwa dopasowywania jest do potrzeb, jakie zgłaszają organizacje.

Inkubator NGO działa w ramach projektu Modelowe taNGO, realizowanego przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum w partnerstwie z Powiatem Słubickim. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.