SŁUBICE Sukces naszych przedsiębiorców

kwiatekNasze firmy docenione

Troje przedsiębiorców ze Słubic odebrało Skrzydła Biznesu, nagrodę w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną pod patronatem Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Gospodarki

Wśród małych firm wyróżnienia otrzymały firmy Erka-Trans Sp. z o. o. i Promet Cargo Sp. z o. o., a wśród wyróżnionych średnich firm znalazł się słubicki Transhand.

Wyróżnione firmy musiały charakteryzować się minimalnym ryzykiem współpracy, w latach 2012/2013 musiały mieć dodatnią dynamikę wzrostu sprzedaży, nie mogły być w stanie upadłości lub likwidacji, a także musiały terminowo składać sprawozdania finansowe do KRS – wyjaśnia Radosław Kwiatkowski – prezes zarządu Erka-Trans Sp. z o. o. i jeden z laureatów konkursu.

– Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim pracownikom i kontrahentom. Bez nich sukces nie byłby możliwy – przekonują Magdalena Kozłowska-Ciszek i Radosław Kwiatkowski – szefowie wyróżnionych spółek.

Firma  Erka-trans Sp. z o. o. funkcjonuje od 2008 roku. Prowadzi działalność transportowo-spedycyjną na rynku międzynarodowym. Zatrudnia 29 pracowników. Głównymi odbiorcami usług są przedsiębiorstwa zlokalizowane na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (red.).