SŁUBICE Rozgrywki rundy jesiennej zbliżają się do końca

arturTrzymamy kciuki za naszą Polonię

Zespół seniorów MKS Polonii Słubice jest na dobrej drodze do awansu

Nowe stroje i dresy dla piłkarzy sfinansowała suwalska firma OIL TRANSFER Sp. z o.o., zajmująca się odprawą paliw płynnych. Firma ma swoją siedzibę w Suwałkach i oddziały w Olszynie oraz na Terminalu Odpraw Celnych w Świecku. Prezesem OIL TRANSFER jest Dariusz Mazur, który jest jednocześnie szefem pierwszoligowego klubu SKS Wigry Suwałki. OIL Transfer to główny sponsor tego klubu, czy zostanie też sponsorem Polonii?

– Czas pokarze. Na razie piłkarze cieszą się z nowych strojów i dresów – mówi Artur Smoleński. – Od trzech lat nie było nas stać na zakup jakiejkolwiek odzieży sportowej dla piłkarzy seniorów. W ubiegłym roku, dzięki słubickiej firmie TRANSHAND w sprzęt sportowy zaopatrzyliśmy młodych piłkarzy z zespołu juniorów, seniorzy musieli poczekać. Obecnie czekamy jeszcze na ortaliony i torby piłkarskie. Te zafundował dla naszych piłkarzy Zbigniew Kasprzyk prezes firmy Logitrans Sp. z o.o. – dodaje A. Smoleński. Logitrans to słubicka firma świadcząca usługi logistyczne, spedycyjne i transportowe.

– Niezbędne zakupy zostały poczynione. Brakuje nam jeszcze piłek treningowych, tych jak zawsze potrzebujemy najwięcej. Szukamy firm i osób, które nam w tym pomogą. Piłki będą potrzebne najpóźniej na początku przyszłego roku – apeluje o pomoc A. Smoleński.

Zarząd MKS Polonii Słubice dziękuje wszystkim sponsorom za pomoc w zakupie odzieży i sprzętu sportowego (red.).