KRZESZYCE Pierwsza taka stacja w Polsce

stacjaOtwarcie już we wrześniu

W ciągu kilku ostatnich miesięcy na terenie stacji paliw trwały prace. Właśnie dobiegają końca

Znana mieszkańcom gminy stacja przy ul. Skwierzyńskiej była placem budowy. Ale już we wrześniu do użytku zostanie oddana pierwsza w Polsce stacja paliw REDUX.

Właścicielem stacji jest BIO DIDI OIL & GAS TRADE GROUP Sp. z o.o.,firma prężnie rozwijająca się na polskim rynku paliwowym.

Markę REDUX zauważyć można także w polskim sporcie samochodowym. Jest bowiem właścicielem warsztatu przygotowującego auta to motorsportu – REDUX Motorsport oraz działającym pod jego marką zespole driftingowym. Jak widać firma postawiła sobie wiele celów, ale obecnie najważniejszym jest uruchomienie stacji paliw wybiegającej wizualnie i technologicznie w przyszłość, która będzie nie tylko przyjazna kierowcom, ale również mieszkańcom całej gminy.

Kapitał firmy, to nie tylko stacja paliw REDUX w Krzeszycach, ale także REDUXCO KATALIZATOR – produkt, który dodany do paliwa, pozwoli na redukcję zużycia paliwa nawet do 12 proc., zmniejszy emisją cząstek stałych, węglowodorów oraz tlenku węgla oraz spowoduje spadek emisji spalin o 70 proc.

Poza zakupem wysokiej jakości paliw, produkowanych na potrzeby stacji REDUX, skorzystać będzie tu można również z dwustanowiskowej myjni czy parkingu dla tirów. Właściciele nie zapomnieli o potrzebach każdego gościa. Zapraszają na pyszne posiłki serwowane w  restauracji oraz odpoczynek nad pięknym stawem rekreacyjnym. Przygotowano również plac zabaw dla dzieci. Stacja oferuje również swoim gościom bezpłatne WiFi, nie tylko na terenie budynku czy restauracji, ale również na terenie parkingu i części rekreacyjnej.

Tak duża inwestycja i wyjątkowość obiektu przyniesie naszej gminie prestiż oraz nowe miejsca pracy – wszyscy już wyczekujemy, kiedy będzie można zawitać do Krzeszyc i przyjrzeć się z bliska temu wspaniałemu obiektowi.

CZESŁAW SYMERYAK

wójt gminy Krzeszyce