SLUBICE Wakacyjne „półkolonie” w Prywatnej Szkole Podstawowej EUREGIO

czapp2Lato z krajami EU pomysłem na wakacje

 W okresie wakacji Prywatna Szkoła Podstawowa EUREGIO w Słubicach przy ul. Żwirki i Wigury 8 w ramach akcji „Lato w mieście” zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat na półkolonie organizowane pod hasłem: „Podróż po krajach Unii Europejskiej”

Zajęcia wakacyjne w każdym tygodniu będą miały innego bohatera. W lipcu rozpoczną się tematyką Unii Europejskiej („Europo witaj nam”), w drugim tygodniu miesiąca na pierwszy plan wysuną się Wochy („Kraj pizzy, spaghetti, Pinokia i wulkanów”), w trzecim Grecja („Siedziba Bogów”), w czwartym Niemcy („Kraj muzyki, techniki i baśni”), a w piątym Holandia („Barwne pola tulipanów, wiatraki i … chodaki?”).

Z kolei w sierpniu zajęcia rozpoczną się od tematu Danii („Kraj dawnych Wikingów”), w drugim tygodniu dzieciaki będą dowiadywać się ciekawostek o Austrii („Kraj muzyki, pysznych tortów i zimowych szaleństw”), w trzecim o Francji („Kolebka mody, sztuki i dobrej kuchni”), a w czwartym o Finlandii („Ojczyzna Świętego Mikołaja i Muminków”).

Koszt opieki wakacyjnej dla uczniów spoza szkoły wynosi 100 zł za tydzień. Istnieje możliwość wykupienia dwudaniowych obiadów z kompotem w cenie 6 zł za dzień.

Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie dzieci bezpośrednio w siedzibie Prywatnej Szkoły Podstawowej EUREGIO przy ul. Żwirki i Wigury 8 (skrzyżowanie z Sienkiewicza) w Słubicach lub telefonicznie pod numerem 506 347 495 (red.).