GÓRZYCA Koniec turnieju tenisa stołowego

SONY DSCPodsumowanie rozgrywek

Rozegrany został czwarty i ostatni turniej z cyklu Grand Prix Górzycy w tenisie stołowym. W zawodach kończących udział wzięło niespełna 30 pingpongistów

W kategorii kobiet (OPEN) zwyciężyła Amelia Wiącek ze Słońska, druga była Agnieszka Nawrot, także ze Słońska, a trzecia Barbara Tatarkiewicz z Kostrzyna.

W kategorii chłopców do lat 13 najlepszy okazał się Filip Lewaszkiewicz, drugi był Aleksander Kubicki, a trzeci Kacper Wiącek (wszyscy ze Słońska).

W kategorii mężczyźni 14 do 25 lat zwyciężył Krystian Tatarkiewicz, drugi był Cyprian Tatarkiewicz, a trzeci Przemysław Nawrot (wszyscy ze Słońska).

W kategorii mężczyźni 14 do 25 lat najlepszy okazał się Dariusz Zając, drugi był Paweł Zając, a trzeci Krzysztof Krupa (wszyscy z Górzycy).

W kategorii mężczyźni 40 lat i powyżej pierwsze miejsce zdobyli wspólnie Krzysztof Tatarkiewicz ze Słońska i Wojciech Pokrzywka z Ośna Lubuskiego. Trzecie miejsce zajął Jerzy Łapiński ze Słubic.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary ufundowane przez dyrektor  Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich Małgorzatę Gniewczyńska oraz wójta gminy Górzyca Roberta Stolarskiego.