GÓRZYCA Kolejna edycja świetnej akcji

SONY DSCSpotkanie bardzo aktywnych kobiet

Kobiety z gminy Górzyca wzięły udział w spotkaniu stworzonym specjalnie dla nich!

To już trzecia edycja spotkania organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego Elżbiety Polak, która z edycji na edycję organizowana jest na coraz większą skalę. Energia, która towarzyszy kobiecym spotkaniom, miała ogromny wpływ na stworzenie tego projektu.

Udział w spotkaniu to doskonała okazja do tego, żeby podczas imprezy poznać niezwykłe kobiety, które realizują własne pasje, nawiązać nowe kontakty, skorzystać z usług i porad profesjonalistów, zrelaksować się, spędzając dzień inaczej niż zazwyczaj!

Wykłady poprowadziły  inspirujące kobiety: mgr położnictwa Izabela Śliwińska, która mówiła o „świadomym macierzyństwie” oraz dr Joanna Wichlińska-Pakirska, której tematem wykładu była „kobieta spełniona – kobieta szczęśliwa”. Podczas spotkania można było skorzystać z konsultacji wykwalifikowanej fryzjerki – stylistki fryzur Wioletty Gniecioszek. Organizatorzy przygotowali także coś dla ducha. Oglądając wystawę prac artystki Małgorzaty Rynarzewskiej można było rozsmakować się w prawdziwej sztuce, której tematem przewodnim była „po prostu KOBIETA”. Podczas eterycznego koncertu można było doświadczyć niesamowitych doznań. Owacjom nie było końca.

Przy stoisku Ryszarda Kapicy uczestniczki konwentu mogły degustować swojskie wypieki oraz wyroby wędliniarskie.

W trakcie trwania imprezy w specjalnym mammobusie można było wykonać badanie mammograficzne w ramach programu profilaktyki raka piersi.

Każda uczestniczka tego spotkania mogła znaleźć coś dla zdrowia i urody, coś dla ducha i dla ucha, coś dla ciała oraz coś dla podniebienia. Przede wszystkim jednak, każda z obecnych Pań spędziła wspaniały dzień, korzystając z niezwykłej kobiecej energii, która zawsze panuje na tego typu konwentach.

Organizatorzy kierują ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tej akcji, a także dla tych, którzy rokrocznie wspierają tę inicjatywę.

ANITA PODGÓRSKA