KRZESZYCE Zajęcia dla dzieciaków

k12Ferie już za nami

Zimowy wypoczynek już za nami. W tegorocznej ofercie zajęć każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego

 

Gminny Ośrodek Kultury  przygotował bogatą propozycję spędzenia wolnego czasu dla wszystkich dzieci, dla młodzieży i dorosłych. Były turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne oraz warsztaty filmowe.

Dodatkową atrakcją, z której mogły skorzystać dzieci przedszkolne oraz uczniowie szkoły podstawowej była zabawa walentynkowa z klaunem i piratem.

Zawody sportowe zgromadziły największą liczbę uczestników. W turnieju FIFA najlepszymi okazali się Adrian Skórski, Patryk Skórski oraz Waldemar Rzemieniecki. Turniej Darta wygrał Jarosław Gajda (sołtys sołectwa Rudna-Maszków), drugie miejsce zajął Karol Kazimierczak, a trzecie Rafał Bednarski. Turnieju tenisa stołowego zakończył się zwycięstwem Wojciecha Musztyfagi. Na podium znaleźli się również Mateusz Sadłowski oraz Marek Liczner.

Dzieci korzystały z różnych form spędzania wolnego czasu (gry planszowe, tenis stołowy, piłkarzyki, gry komputerowe). Z powodu braku śniegu nie odbyły się zaplanowane wcześniej zimowe Zjazdy na Bele Czym.

Gminny Ośrodek Kultury był również organizatorem Turnieju Piłki Nożnej o puchar wójta gminy Krzeszyce.

Wszystkim uczestnikom zajęć, turniejów i warsztatów dziękujemy za udział i zapraszamy do skorzystania z oferty GOK Krzeszyce dostępnej na stronie www.gok-krzeszyce.pl.

Ogromne podziękowania kierujemy również do gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych za wsparcie finansowe naszych działań (red.).