SULĘCIN I Otwarty Turniej Karate Kyokushin

karate-sulWielki turniej z sukcesami

Turniej zorganizowano z okazji 20-lecia sekcji Karate Kyokushin

W eliminacjach wystartowało łącznie 150 zawodników z Sulęcina, Gorzowa Wlkp., Szczecina, Skwierzyny, Międzyrzecza, Gubina, Morynia, Świebodzina, Świnoujścia i Zielonej Góry.

Podczas imprezy, oprócz zmagań w turnieju, można było obejrzeć pokazy kata, walki semi i light kontakt, a także pokazy w wykonaniu mistrzów karate. Zorganizowano również wiele dodatkowych atrakcji: był pokaz tańca towarzyskiego i nowoczesnego w wykonaniu szkoły tańca Wiktor czy koncert solistek Studia Piosenki SOK. Największe zainteresowanie publiczności wzbudziły pokazy łamania desek, cegieł i dachówek, które wykonali Sensei Karol Buksztynowicz z Sulęcina oraz Sensei Sławomir Kaczmarek z Międzyrzecza.

Podczas turnieju opowiadano również o początkach sulęcińskiej sekcji Karate Kyokushin.

Wszyscy widzowie obecni na imprezie otrzymali kupony, które wzięły udział w losowaniu roweru górskiego ufundowanego przez państwa Zawadzkich, właścicieli sklepu motoryzacyjnego AGNES w Sulęcinie. Szczęście sprzyjało młodemu zawodnikowi z Gubina. Puchary i medale zwycięzcom wręczył burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, przewodniczący Rady Miejskiej w Sulęcinie Leon Szczepański oraz Shihan Włodzimierz Rój.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom – finalistom I Turnieju Karate Kyokushin o puchar burmistrza Sulęcina serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów sportowych.

Wysokie wyniki rywalizacji są efektem ciężkiej pracy trenerskiej Sensei Karola Buksztynowicza i Sempai Radosława Hartmana, na ręce których składamy gratulacje (red.).