SŁUBICE Pomóżmy naszej olimpijce

ania1 procent dla Ani

Marian Kowalski, trener Anny Harkowskiej przekonuje, że jego podopieczna zasługuje na pomoc jak mało kto. Jeśli jeszcze nie przekazaliście jednego procenta swoich podatków, rozliczając się z fiskusem, pamiętajcie o paraolimpijce ze Słubic

Anna Harkowska to potrójna srebrna medalistka w kolarstwie z Londynu. Jest także wielokrotną medalistką mistrzostw Polski i świata. Ma 33 lata i sport jest jej całym życiem.

Anna Harkowska nie ma w życiu łatwo. Uległa wypadkom, przez które jest dziś niepełnosprawna. Cały czas walczy jednak z przeciwnościami i osiąga sukcesy. By dalej mogła się ścigać musiała jednak przejść kosztowną operację i rehabilitację. Pieniędzy cały czas brakuje, tym bardziej, że mimo swoich sportowych sukcesów Anna Harkowska nie ma żadnego stypendium i jest praktycznie pozbawiona środków do życia.

Dlatego trener Kowalski apeluje: jeśli ktoś chce i może, to warto przekazać jeden procent na leczenie i rehabilitację naszej paraolimpijki. Wystarczy w druku PIT, w rubryce „wniosek o przekazanie 1%” wpisać: KRS 0000138202. Aby pieniądze trafiły na ten cel należy jeszcze w rubryce „cel szczegółowy 1%” wpisać: Tacy Sami Fundacja, Anna Harkowska. Jak mówi trener Marian Kowalski – każda pomoc jest bezcenna (red.).