SŁUBICE Pomóżmy naszej olimpijce

ania1 procent dla Ani

Trener Anny Harkowskiej apeluje o pomoc Jeśli jeszcze nie przekazaliście jednego procenta swoich podatków, rozliczając się z fiskusem, pamiętajcie o paraolimpijce ze Słubic

Anna Harkowska to potrójna srebrna medalistka w kolarstwie z Londynu. Jest także wielokrotną medalistką mistrzostw Polski i świata. Ma 33 lata i sport jest jej całym życiem.

Anna Harkowska nie ma w życiu łatwo. Uległa wypadkom, przez które jest dziś niepełnosprawna. Cały czas walczy jednak z przeciwnościami i osiąga sukcesy. By dalej mogła się ścigać musiała jednak przejść kosztowną operację i rehabilitację. Pieniędzy cały czas brakuje, tym bardziej, że mimo swoich sportowych sukcesów Anna Harkowska nie ma żadnego stypendium i jest praktycznie pozbawiona środków do życia.

Dlatego trener Kowalski apeluje: jeśli ktoś chce i może, to warto przekazać jeden procent na leczenie i rehabilitację naszej paraolimpijki. Wystarczy w druku PIT, w rubryce „wniosek o przekazanie 1%” wpisać: KRS 0000138202. Aby pieniądze trafiły na ten cel należy jeszcze w rubryce „cel szczegółowy 1%” wpisać: Tacy Sami Fundacja, Anna Harkowska. Jak mówi trener Marian Kowalski – każda pomoc jest bezcenna (red.).