CYBINKA Nasi wychowankowie wyróżnieni

cyb3Pamiętamy o seniorach

7 października w Filharmonii Zielonogórskiej odbyła się  inauguracja XV Lubuskiego Tygodnia Seniora, przebiegającego w tym roku pod znakiem aktywności obywatelskiej

W trakcie uroczystości rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pod hasłem: „Ja, moi rodzice, dziadkowie – czyli jedno społeczeństwo dla wszystkich pokoleń” organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze. Konkurs był skierowany do dzieci i młodzieży z naszego regionu uczęszczających do placówek wsparcia dziennego.

Na konkurs wpłynęło 40 zgłoszeń, w tym 23 z pracami dzieci i młodzieży do 10 lat oraz 17 zgłoszeń z pracami dzieci i młodzieży powyżej 10 roku życia. Uczestników zgłosiły placówki wsparcia dziennego oraz podmioty trzeciego sektora.

W kategorii prac dzieci i młodzieży do 10 lat wyróżniono wychowanków Placówki Wsparcia Dziennego „Promyk” działającej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Cybince.

Pierwsze wyróżnienie otrzymała Julia  Filipiak, która w nagrodę otrzymała notebook, natomiast trzecie wyróżnienie zdobyła Roksana Zając, która  w nagrodę otrzymała odtwarzacz MP4.

Młodym plastykom  serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów (red.).