SŁUBICE Wybierz popularnego nauczyciela

nauczyciel

Doceń swojego belfra!

Chcesz docenić swojego nauczyciela? Masz swojego ulubieńca, który zasługuje na nagrodę? Zagłosuj!

Konkurs organizuje nasza redakcja wspólnie z słubicką telewizją HTS. Jego celem ma być wybór tego belfra, który jest najbardziej lubiany i ceniony wśród uczniów.

 

Plebiscyt został podzielony na dwa etapy. W pierwszym, który potrwa do końca września, można zgłaszać nauczycieli w trzech kategoriach: szkoły podstawowej (wysyłając SMS pod numer telefonu 71160 o treści SPO. imię i nazwisko nauczyciela), szkoły gimnazjalne (wysyłając SMS pod numer telefonu 71160 o treści GIM. imię i nazwisko nauczyciela) i szkoły ponadgimnazjalne (wysyłając SMS pod numer telefonu 71160 o treści PGI. imię i nazwisko nauczyciela).

 

W kolejnym etapie każdy będzie mógł zagłosować już na zgłoszonych wcześniej nauczycieli. Głosowanie rozpocznie się 1 października i potrwa do 13 października. Wyniki zostaną ogłoszone już dzień później, a nauczyciele, którzy zwyciężą w każdej z trzech kategorii otrzymają specjalne nagrody. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie, a o jego wynikach poinformujemy w kolejnym wydaniu Pogranicza (red.).