SŁUBICE Zapraszamy do rywalizacji

balkonyKonkurs na najpiękniejszy balkon

Organizujemy„I otwarty konkurs na najpiękniejszy słubicki balkon”

 

Według organizatorów najważniejszym celem konkursu ma być zachęcenie mieszkańców do dbałości o estetykę budynków. Ocenie będą podlegały: pomysłowość, oryginalność, a także ogólne wrażenie estetyczne. Każdy, kto chce się pochwalić swoim balkonem, kto ma na nim piękne, niespotykane kwiaty, powinien koniecznie wziąć udział w rywalizacji.

Zgłoszone do konkursu balkony będą oceniane przez komisję konkursową powołaną przez organizatorów, swoją nagrodę przyznają także sami mieszkańcy. O szczegółach głosowania poinformujemy w późniejszym terminie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie uczestnika telefonicznie pod nr 504 192 009 lub mailowo na adres biuro@slubiczanie.pl z podaniem nazwiska, adresu i numeru telefonu. Do rywalizacji cały czas można się zgłaszać.

Spośród zgłoszonych do konkursu balkonów komisja wyłoni zdobywców pierwszych trzech miejsc, a mieszkańcy zadecydują o tym, do kogo trafi nagroda specjalna.

Dla zwycięzców przewidziano oczywiście nagrody. Będą to bony na zakupy w słubickim markecie BRICOMARCHE, który jest głównym sponsorem konkursu na najpiękniejszy słubicki balkon. Nagrody ufunduje także Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słubicach (red.).