KRZESZYCE Do zobaczenia po wakacjach!

Dziękujemy i prosimy o więcej

 Galowy strój, dzieci z rodzicami, kwiatki w rękach, uczciwie zapracowany certyfikat pod pachą, uśmiech na twarzach i wreszcie wyczekane wakacje!
A to wszystko odbyło się 28 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzeszycach podczas oficjalnego zakończenia sezonu zajęć językowych oraz sekcji tanecznej „Rytm, taniec i muzyka”.

Nadszedł dzień szczególny i wyczekiwany dla młodzieży, każdy otrzymał upragnione świadectwo szkolne.

W naszej bibliotece dzieci odebrały upominki i certyfikaty uczestnictwa w zajęciach tanecznych i językowych.

Organizatorzy, instruktorki i specjalistki podsumowali cały rok pracy dzieci, opowiedziały o umiejętnościach, jakie osiągnęły pociechy rodziców, podziękowały wszystkim za pomoc przy organizacji zajęć, przeglądów i występów tanecznych.

– Ruch pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, poprawia kondycję, giętkość ciała i koordynację. Kontakt z muzyką korzystnie wpływa na psychikę młodego człowieka. Treningi pokazują, że aby coś osiągnąć, potrzeba wysiłku – takimi słowami zaczęła swoje wystąpienie Anna Polańska-Bosiacka, specjalistka tańca.

Monika Skibicka- lektor językowy – zaznaczyła, że kurs języka angielskiego dla dzieci był specjalnie dostosowany do potrzeb najmłodszych słuchaczy. Program nauczania sprawiał, że nauka stawała się doskonałą zabawą. Na zajęciach oprócz zestawu ćwiczeń, wykorzystaliśmy takie elementy jak gry, zabawy, piosenki i konkursy.

Po oficjalnych wystąpieniach i rozdaniu podziękowań oraz drobnych upominków, na przybyłych  gości, rodziców i dzieci czekał słodki poczęstunek, a gdy każdy osłodził swoje podniebienie rozpoczęła się zabawa taneczna.

Uczestnicy zajęć oraz rodzice dzieci wyrazili chęć kontynuowania nauki, po wakacjach ruszy więc kolejna edycja zajęć nauki języka obcego oraz sekcja taneczna (red.).