SULĘCIN VI Memoriał Mirosława Gudacza

d4Rodzinne wędkowanie

VI Memoriał Mirosława Gudacza – rodzinne zawody wędkarzy z koła nr 1 w Sulęcinie otworzył jego prezes Ryszard Stachowiak

 

Prezes przywitał Ewę Gudacz, całą rodzinę państwa Gudaczów, zaproszonych gości, kolegów z Beeskow oraz wędkarzy i ich rodziny. Głos zabrał również obecny na otwarciu burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, który życzył wędkarzom sportowej rywalizacji w rodzinnym gronie.

Opiekunem oraz sędzią głównym był Krzysztof Kuzajewski. Zawody zakończyły się po trzygodzinnych zmaganiach, później sędziowie przystąpili do ważenia złowionych ryb i ustalili wyniki wędkarskiej rywalizacji.

Od godzin porannych uczestnicy spotkania mogli delektować się kiełbasą z ogniska, grochówką i gulaszem. Chętnych nie brakowało, przy deszczowej pogodzie każdy z uczestników miał ochotę na rozgrzewający posiłek.

Członkowie zarządu wraz z rodzinami przygotowali również domowe wypieki oraz sałatki warzywne. Były też pączki i ciastka z piekarni Leks.

Puchary i nagrody rzeczowe zwycięzcom wręczali sponsorzy: w imieniu burmistrza Sulęcina jego zastępca Zbigniew Gruca, wicestarosta sulęciński Tadeusz Dąbroś, przedstawiciel biura poselskiego Bożeny Sławiak – Natalia Danielewicz, Krzysztof Gudacz (sklep Domus) oraz Ewa Gudacz.

Puchar za zajęcie pierwszego miejsca w VI Memoriale Mirosława Gudacza zdobyli Paweł Ciechanowicz i Andrzej Greczuk. Drugie miejsce zajęli Ryszard i Łukasz Rozesłańcowie, którzy puchar odebrali z rąk zastępcy burmistrza Zbigniewa Grucy. Laureatami trzeciego miejsca zostali Agnieszka i Marek Szałtys. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufundował starosta sulęciński.

Puchar za największą rybę zdobyli: Nikola i Robert Komorowscy. Statuetkę dla najmłodszego uczestnika zawodów z rąk Ewy Gudacz odebrał Dominik Matelski. Corocznie przyznawaną statuetkę „Podaj rękę” za rozwój wędkarstwa w gminie Sulęcin otrzymał Andrzej Podeszwa, właściciel Firmy JAXON.

Zarząd koła PZW nr 1 w Sulęcinie składa podziękowania wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy. Kieruje również podziękowania do wszystkich wędkarzy z koła PZW nr 1, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia VI Memoriału oraz do rodzin, które przygotowały pyszny poczęstunek. Do zobaczenia w przyszłym roku na VII Memoriale Mirosława Gudacza.

ZARZĄD KOŁA PZW nr 1 w Sulęcinie