SŁUBICE Nowy kierunek na Collegium Polonicum

UAMBezpieczeństwo Narodowe – studia przyszłości!

Interesują Cię kwestie związane z bezpieczeństwem? Marzy Ci się praca w służbach specjalnych, inspekcjach czy strażach? Stoisz o krok od realizacji swoich marzeń. Wybierz studia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Collegium Polonicum UAM w Słubicach!

 

Bezpieczeństwo narodowe to praktyczny kierunek studiów, który pozwoli Ci odnaleźć się na trudnym i dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Wiedza ekspercka, którą uzyskasz w trakcie wykładów oraz umiejętności praktyczne zdobyte w trakcie warsztatów, ćwiczeń i praktyk pozwolą Ci stać się konkurencyjnym kandydatem na rynku.

– Bezpieczeństwo narodowe to przyszłość. Zdobywamy nie tylko teoretyczną wiedzę, uczymy się również wykorzystywać ją w praktyce. Kierunek ten otwiera drzwi do kariery w Polsce i za granicą – podkreśla Karol Wiśniewski, student III roku Bezpieczeństwa Narodowego na WNPiD.

Zajęcia prowadzą wybitni specjaliści z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Studiować można na dwóch specjalnościach: administracja bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwo międzynarodowe.

Studia w Słubicach to wygoda i nieskończone możliwości. Nowoczesny ośrodek akademicki z pełnym wyposażeniem, multimedialnymi salami, biblioteką gwarantuje komfort i najwyższe standardy studiowania. Collegium Polonicum posiada także dużą bazę noclegową – każdy student ma szansę otrzymać miejsce w akademiku. Nie bez znaczenia pozostaje też charakterystyczne położenie Collegium i bliskość granicy z Niemcami. Dzięki temu oraz szerokiej współpracy z naszym zachodnim sąsiadem ośrodek w Słubicach stanowi ciągle bardzo atrakcyjne miejsce do podjęcia studiów.

Collegium Polonicum UAM w Słubicach oferuje studia w trybie stacjonarnym i zaocznym. W obu przypadkach by dostać się na studia, należy możliwie najszybciej złożyć wymagane dokumenty rekrutacyjne – o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń aż do wyczerpania limitu miejsc. Kandydaci na studia niestacjonarne proszeni są o składanie wymaganych dokumentów bezpośrednio po zarejestrowaniu się w Systemie Internetowej Rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące studiów można znaleźć na stronie Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM: wnpid.amu.edu.pl/bezpieczenstwo-narodowe (red.).