POWIAT SULĘCIŃSKI Finał XXVII Crossu Sulęty

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZnów zacięta rywalizacja sportowa

W tegorocznym XXVII Crossie Sulęty, który odbył się w kompleksie sportowym stadionu miejskiego w Sulęcinie wzięło udział osiem zawodniczek i trzydziestu dziewięciu zawodników

 

Uczestniczy przyjechali z Gorzowa, Kostrzyna, Kolonii Drzewce, Rzepina, Bieganowa, Międzyrzecza, Dzikowa, Czarnowa, Żagania, Słońska, Kołczyna, Wilkowa, Zbąszynka, Witnicy, Złotnika, Kalska, Zielonej Góry i Sulęcina.

W kategorii pań w wieku od 16 do 30 lat i więcej, zawodniczki miały do przebiegnięcia dystans dwóch kilometrów. W kategorii panów w wieku od 16 do 80 lat i więcej, dystans liczył pięć kilometrów.

Zwycięzcami XXVII Crossu Sulęty zostali: Roksana Pupel z Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie, która otrzymała puchar burmistrza Sulęcina Michała Deptucha oraz Jerzy Hołubowicz z Bieganowa, który otrzymał puchar starosty sulęcińskiego Dariusza Ejcharta.

Po wręczeniu wszystkich pucharów uczestnikom crossowych zmagań, odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez Gospodarstwo Pszczelarskie Iwony i Remigiusza Dutkowiaków z Sulęcina. Nagrody zawodnikom wręczyła córka Aleksandra Dutkowiak, która również była uczestniczką crossowego biegu (red.).