KRZESZYCE Koncert dla mamy

Dwie godziny szalonej zabawy

Zacięta płyta, awaria mikrofonu, zagubiony kostium, brak wstążki, trema i… na zegarze godzina 17. – sięgnęła zenitu. Widownia pękała w szwach Mamy, ciocie, babcie, dziadkowie, rodzeństwo i goście w pełnej gotowości czekali na rozpoczęcie uroczystości, dedykowanej  wszystkim mamom

 

A to wszystko odbywało się podczas niedzielnego koncertu dla mamy, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Krzeszycach.

W tym szczególnym dniu, kiedy każdy z nas wraca pamięcią do lat dziecięcych, kiedy to tulił się w ramiona tej, która otaczała zawsze życzliwością, miłością i cierpliwością, oczy nasze zwracają się ku naszym mamom.

Specjalnie dla mam wystąpiły dzieci, aktywnie uczestniczące w zajęciach organizowanych przez naszą bibliotekę. Wystąpiła grupa muzyczna pod kierunkiem Grażyny i Mariusza Wasilewskich oraz grupa taneczna prowadzona przez specjalistkę tańca Annę Polańską-Bosiacką. Dzieci zaprezentowały część artystyczną, układy taneczne oraz piękne utwory muzyczne zagrane własnymi paluszkami. Ile było radości i wzruszeń…

Zebranych gości powitały takty muzyki walca wiedeńskiego z Nocy i Dni, a na zakończenie spotkania, wszystkie mamy zostały obdarowane kwiatami, ich pociechy zaś słodkościami. To było miłe i pełne ciepła spotkanie (red.).