GÓRZYCA Wspaniała zabawa dla dzieci i rodziców

SONY DSC„Mamo Tato trzymaj formę”

Pod tym hasłem 9 czerwca odbył się Festyn Rodzinny w Zespole Szkół w Górzycy

 

Impreza odbyła się dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, uczniów, nauczycieli  i sponsorów. Celem przewodnim organizatorów było propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym.

Spotkanie przyczyniło się do integracji społeczności gminy Górzyca, a przede wszystkim była to wspaniała zabawa dla dzieci oraz ich rodziców. Do rodziców skierowane były występy artystyczne przygotowane przez najmłodszych. Odbyły się liczne konkursy, konkurencje sportowe, loteria fantowa, a wszystko przy smacznym jedzeniu przygotowanym przez rodziców i nauczycieli.

Uczestnicy festynu mogli skorzystać z propozycji i porad zdrowotnych Sanepidu, zapoznać się ze sprzętem specjalistycznym Ochotniczej Straży Pożarnej w Górzycy, utrwalić zasady bezpieczeństwa dzięki LUPO i funkcjonariuszom powiatowej policji w Słubicach. Największą atrakcją dla dzieci były zabawy na „Zamku dmuchanym”, który został sfinansowany przez Radę Rodziców.

Wszystkim instytucjom, które wsparły nas w organizacji festynu składamy gorące podziękowania. W szczególny sposób pragniemy podziękować rodzicom, sponsorom i ofiarodawcom z terenu naszej gminy.

ALEKSANDRA WYSOKIŃSKA