SULĘCIN Wystąpił kabaret „Monte Verde”

d5Spotkanie słuchaczy

15 maja w Klubie u Bulka w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie członków sulęcińskiego i zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 

W spotkaniu udział wzięli burmistrz Sulęcina Michał Deptuch, jego zastępca Zbigniew Gruca, radna Danuta Szymańska oraz kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzej Żelechowski.

Organizatorem spotkania, które rozpoczęło się powitaniem gości przez Jolantę Stępień-Bławat było Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku filia w Sulęcinie. Członków zielonogórskiego uniwersytetu powitał również burmistrz Michał Deptuch, który na pamiątkę pobytu w Sulęcinie przekazał członkowi zarządu ZUTW Romanowi Czarneckiemu zestaw wydawnictw promocyjnych gminy Sulęcin.

W czasie spotkania Zespół Teatralny zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Monte Verde” przedstawił spektakl kabaretowy „Calineczka i nie tylko”. Aktorzy z zielonogórskiego uniwersytetu bawili licznie zgromadzoną publiczność. Satyryczne opowieści i piosenki nagradzane były oklaskami, które potwierdzały, że program artystyczny się podobał. W spotkaniu uczestniczyła grupa taneczna oraz grupa turystyczna, która przed spotkaniem zwiedziła najciekawsze zakątki Sulęcina (red.).