POWIAT SULĘCIŃSKI Boisko w Trzemesznie wyremontowane

OLYMPUS DIGITAL CAMERABoisko jak nowe

Starosta Dariusz Ejchart pozyskał fundusze na odbudowę boiska sportowego znajdującego się w Trzemesznie. Koszt niwelacji terenu oraz całkowita naprawa murawy wyniosła pięćdziesiąt tysięcy złotych

 

W sobotę 11 maja nastąpiło oficjalne otwarcie boiska, które jest w posiadaniu Klubu Sportowego Znicz w Trzemesznie. Z tej okazji po raz pierwszy na nowej murawie rozegrano dwa mecze. Pierwszy dla uczczenia zmarłych piłkarzy klubu, który rozegrali oldboye oraz drugi mecz ligowy w ramach inauguracyjnych rozgrywek.

Na otwarciu obecny był europoseł  prof. Bogusław Liberacki, starosta sulęciński Dariusz Ejchart, burmistrz Sulęcina wraz ze swoim zastępcą oraz wierni kibice klubu.

– Mam nadzieję, że boisko, które dzisiaj zostało oddane do użytku będzie Wam służyło przez wiele lat. Boisko jest Waszym placem działania, bez którego szanujący się klub nie może prowadzić swojej podstawowej działalności w postaci rozgrywek piłkarskich, spotkań ligowych czy towarzyskich. Przekazuję również na rzecz klubu Znicz Trzemeszno piłki. Mam nadzieje, że będą one pomocne nie tylko w rozgrywanych meczach, ale również w sukcesywnych treningach pod okiem trenera – powiedział zebranym starosta sulęciński Dariusz Ejchart.

MACIEJ BARDEN