GÓRZYCA Ponownie zawitają tu kolarze!

SONY DSCZnów kolarska Górzyca

Gminny Ośrodek Kultury po raz kolejny będzie organizatorem w dniach 18-19 maja Pucharu Polski kobiet i mężczyzn na szosie w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Górzyca 2013, organizowanej pod honorowym patronatem wójta Roberta Stolarskiego

 

18 maja na godz. 13.00 przewidziany jest start zawodników i zawodniczek w jeździe indywidualnej na czas we wszystkich kategoriach wiekowych. Indywidualnie kolarze jeździć będą na trasie Górzyca-Żabice-Czarnów z nawrotem w tych miejscowościach. Start i meta znajdować się będzie przy Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich przy ul. Polnej 8/1.

19 maja odbędą się z kolei wyścigi we wszystkich kategoriach wiekowych ze startu wspólnego. Zawodnicy będą pokonywać pętlę, która wynosi 13 kilometrów na trasie Górzyca-Owczary-Pamięcin-Laski Lubuskie-Górzyca. Start o godz.10.00 przy Kompleksie Sportowo-Rehabilitacyjnym.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników kolarstwa i aktywnego spędzania czasu oraz kibiców, którzy mamy nadzieję, przy pięknej pogodzie będą świadkami rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie (red.).