POWIAT SULĘCIŃSKI PRO ARTE 2013

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPora na województwo

W auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie odbyły się eliminacje powiatowe Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowero Festiwalu Piosenki

 

Jury w składzie: Wiktor Sędziński z Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Bartłomiej Skrzypczak dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Kultury i Jarosław Ugrynowicz dyrektor Liceum Ogólnokształcącego, po przesłuchaniu dwudziestu dziewięciu wykonawców do eliminacji wojewódzkich Lubuskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Międzyrzeczu nominowało Hannę Jagielską reprezentującą gminę Lubniewice oraz Agatę Łętowską reprezentującą Sulęcin.

Wyróżnienie otrzymała Dominika Skoczylas z gminy Krzeszyce.

Do eliminacji wojewódzkich Lubuskiego Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Świebodzinie jury nominowało Alicję Landy i Monikę Kusztkowską  z  Lubniewic oraz Katarzynę Sokołow z Krzeszyc. W tej kategorii wyróżnienia otrzymały Alicja Ciechocka z Sulęcina i Maja Grańska z Lubniewic.

Nagrody dla wszystkich uczestników festiwalu ufundował starosta sulęciński Dariusza Ejchart. W imieniu starosty nagrody i upominki wręczyła sekretarz starostwa powiatowego Anna Matulanis.

MACIEJ BARDEN