CYBINKA Początek rundy rewanżowej

c3Stawiamy na wychowanków

Gminny Klub Sportowy PERŁA Cybinka cały czas prowadzi regularne i zorganizowane zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych

 

W rozgrywkach bierze udział aż sześć zespołów. Dwie drużyny seniorów (klasa A i klasa B) oraz cztery zespoły młodzieżowe: trampkarze, młodziki, orliki i żaki. Każdy zespół posiada swojego instruktora z uprawnieniami.

Klub kładzie największy nacisk na szkolenie młodzieży. Regularna i zorganizowana nauka zapewnia prawidłowy rozwój fizyczny, a wprowadzanie ciekawych elementów szkolenia podnosi atrakcyjność zajęć, co przyciąga najmłodszych adeptów piłki nożnej. Pozwala to na odciągnięcie dzieciaków od komputerów, tabletów i innych super atrakcyjnych urządzeń elektronicznych.

Klub korzysta z trzech boisk piłkarskich: w Cybince, Bieganowie i Grzmiącej. Obiekty posiadają pełne zaplecza socjalne, łącznie z ciepłą wodą, co przyczynia się do podniesienia komfortu uprawiania sportu.

Wszystkie zespoły uczestniczą w rozgrywkach Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, ale bardzo często występują też w różnorodnych turniejach, zarówno w kraju, jak i za granicą

Aktywność klubu przyciąga sponsorów, którzy widząc fachowe podejście działaczy, pomagają coraz częściej.

Klub zrzesza 115 zawodników, w tym 85 poniżej osiemnastego roku życia.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, także dziewczyny, do zapisywania się i uczestniczenia w zajęciach i rozgrywkach (red.).