SŁUBICE Walentynki w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

slubWystępy na święto zakochanych

14 lutego to data bardzo popularna w naszym kraju, jest to dzień Świętego Walentego. Tego dnia w murach Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach odbyło się odbyło się specjalne spotkanie

Udział w nim wzięła cała społeczność szkolna. Tego dnia możemy osobie nam miłej przesłać ciepłe słowa na kolorowej kartce z serduszkiem. Również u nas działała poczta walentynkowa zorganizowana przez samorząd szkolny.

Wcześniej zebrane kartki rozdała Joanna Hepnner.

Kolejnym punktem programu było odegranie przez uczniów młodszych i trochę starszych humorystycznej scenki o roli miłości w życiu człowieka, od początku istnienia świata, aż do czasów nam współczesnych.

Na zakończenie wszyscy wysłuchali występów uczniów, którzy śpiewali piosenki w wersji karaoke znanych i lubianych artystów.

Karaoke, scenariusz i kostiumy przygotowały panie: Benita Dymel i Agnieszka Araszewska. Panie Beata Jarnut oraz Małgorzata Rafalska przygotowały dzieci i dekorację. Magdalena Kałkowska przygotowała muzykę do przedstawienia i karaoke. Nagłośnienie przygotowała Małgorzata Żyszkiewicz. Jednym słowem wszyscy obecni na spotkaniu miło spędzili czas, a kolejne występy walentynkowe już za rok.

PIOTR JAREMKO