KRZESZYCE Halowy Turniej Piłki Nożnej

SONY DSCWygrało Pół Węgla

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę ferii zimowych rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Krzeszyce Do rozgrywek przystąpiło 14 drużyn z terenu gminy, które walczyły w  dwóch grupach w systemie „każdy z każdym”

Zawodnicy wszystkich drużyn ambitnie, ale w duchu „fair play”, walczyli o zwycięstwo.  Ostatecznie do spotkań półfinałowych zakwalifikowały się cztery drużyny. Mecze półfinałowe pomiędzy drużynami Zoltan – Mędrek Squad oraz Gladiatorzy – Pół Węgla, Pół Papy i Kawałek Podłogi wyłoniły finalistów.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się ekipa Pół Węgla, Pół Papy i Kawałek Podłogi, w składzie:  Wojciech Musztyfaga, Arkadiusz Symeryak, Krzysztof Blatkiewicz, Paweł Liczner, Mateusz Pulkowski, Daniel Żurawski i Rafał Wolańczyk. Drugie miejsce zajęła drużyna Zoltan, trzecie Gladiatorzy, a czwarte Mędrek Squad.

Kapitanowie drużyn, biorących udział w turnieju, wybrali również najlepszego bramkarza, którym został Grzegorz Musztyfaga oraz najlepszego zawodnika turnieju którym została Kamila Szfrańska.

Na zakończenie turnieju wójt gminy Czesław Symeryak, wraz z wiceprzewodniczącym Rady Gminy Wiesławem Małaczyńskim  wręczyli wszystkim drużynom pamiątkowe dyplomy i puchary. Trzy pierwsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale, a najlepszy bramkarz i zawodnik statuetki.

Wójt zaprosił również wszystkie drużyny do udziału w turnieju w przyszłym roku. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszycach (red.).